picture

İştiraklerimiz ve Konsorsiyum Firmalarımız.

        Bizim ticari inancımız başarı ve berekete, dürüstlük ve doğruluğa, araştırma ve geliştirmeye dayalı bir anlayıştır. Tüm bunları toparlamaya çalıştığınız zaman ortaya herkesin kendi uzmanlık alanında çalışması gerektiği çıkar, Amacımız bilinen holding işletmeciliğinden farklı olarak calışma, çalıştırma, başarı ve kazanç faktörlerini tek bir havuz yerine olimpik bir havuzda tek amaç üzerine toplamaktır.      
        
         Bunu bir araya getirdiğinizde ortaya herkesin başarı için yarışabiliceği ve kazananında kimin olduğu önemli olmayan çünkü kazananın havuz olacağı bir anlayış ortaya çıkacaktır.


Semir İnşaat Elektronik Petrol Ürünleri İth. İhr. San.Ltd Şti


picture        Uluslar arası bünyede ithalat, ihracat pazarlama ve inşaat alanlarına yönelik kurulan (Semir) firmamız bugüne kadar özellikle ortadoğu ülkelerine çeşitli ürünler ihraç etmiş, Irak Cumhuriyetinin olumsuz dönemlerinde yaklaşık -93- milyon Euro tutarında iş başarısı elde etmiştir. Bu iş hacmi savaş döneminde gerçekleştirilmiş ve sayılı birkaç firmanın ulaştığı bir potansiyeldir.
      
        Firmamız, bu başarısı neticesinde gerek ülke yöneticilerinden , gerekse ülke başkanından başarı sertifikaları ve onur hediyeleri ile ödüllendirilmiştir. Firmamız aktif başarısını devam ettirmekte olup yeni projeler hazırlığındadır,bu projeler sonucunda Türkiye Cumhuriyeti ve komşu ülkeleri içinde saygınlığını daha da artıracak ve insan kaynakları alanında çalışanları ve iş partnerlerine yeni fırsatlar doğurmayı hedeflemektedir. Bizce ticaret santranç gibidir, hem mantık hem de tecrube gerektirir.

Bize Ulşın

Botan International Company

 

picture        İştiraklerimiz arasında bulanan Botan Co.firmamız Amerikan menşei olup özellkle Uzakdoğu ve Türkiye ticari hacmi içinde kendisine önemli bir yer elde etme hedefini amaçlamaktadır. Özellikle askeri malzemeler ve askeri sanayi alanında referaslara sahip olan firmamız US ARMY bünyesinde faydalı tecrübeler edinmiştir.

Bize Ulşın

 

Robin Corporation of American

 

picture        Robin Firmamız Türkiye başta olmak üzere Avrupa ülkeleri içerisinde sanayileşme amacında olan ve iş gücüne önem veren iştiraklerimiz arasında bulunan bir firmaızdır. Özellikle Pvc Hammaddeleri ve Pvc Boru sektöründe 2011 senesinin başlarında Tükiye içerisinde sanayisini faaliyete geçirecek ve Pvc Boru sektöründe ürün ve kalite anlayışını değiştirecek olan projesini 2010 senesinden itibaren başlatmış bulunmaktadır.

Bize Ulşın

 

Omega Advanged Solutions

 

picture        Merkezi Amerika da olan Omega Advanged Solutions 14 dalda Mühendislik ve Ar-ge hizmeti veren bir iştirakimizdir, Elektrik,Elektronik, Bilgisayar veYazılım, Maden, Makina, Ziraat, İnşaat, Çevre, Matematik, Endüstri ve Uçak Mühendislikleri alanlarında hizmet vermektedir. Referansları arasında General Elektrik için geliştirdiği ve kabul ettirdiği proje ile hayatına başlamış ve halen birçok ulusal firma için ar-ge çalışmalarını sürdürmektedir. Türkiye ve Avrupa ülkelerinde Semir Group bünyesi altında yeni projeler hazırlama hedefindedir.

Bize Ulşın

 

MEPTOHИ - MERTONI Construction, Industry, I.E Ltd

 

picture     Mertoni konsorsiyumumuzun bütün çalışma alanlarını Balkan ülkelerinde gerçekleştirmek ve yaymak üzere Makedonya Cumhuriye'inde iştirakimizdir. Makedonya Cumhuriyeti hem Kril hemde Latin alfabesini kullanmasından dolayı Balkan ülkelerin de başarı elde etmek için uluslar arası avantajlar sağlamaktadır.

Bize Ulşın

 

picture
Gizlilik Politikası:
Hizmet bildirimi ve gizlilik ilkelerimiz
Konsorsiyumumuz da bulunan bazı firmalar karşılıklı anlaşmalar neticesince gizli tutulmuş olup, sitemizde yayınlanmamıştır.


   Semir Konsorsiyumu bünyesinde barınan firmaları, ortaklarını, 2. veya 3. kişileri saklı tutma hakkına sahiptir, iş sözleşmelerindeki maddeler detaylandırılıp maddeler halinde oluşturulmuştur, işveren iş türüne ve şekline göre karşılıklı anlaşmalar neticesinde maddeleri değiştirme hakkına sahiptir.

   Semir Konsorsiyum iş verenin sağladığı iş için ilgili sözleşmeye uymakla ve işi zamanında bitirmekle yükümlüdür, aynı şekilde işveren de Semir Group ile yaptığı ilgili sözleşmeye uymakla yükümlüdür. İşverenin isteği doğrultusunda Semir Konsorsiyum’un işverenin yükümlülüklerini ve işverenin sıfatını ikinci veya üçüncü kişi veya kurumlardan gizlemesini istemesi hakkına sahiptir.

   Bu gizlilik politikasının devamı iş başlangıcı esasına dayanır ve karşılıklı anlaşmalar neticesinde akd edilir veya iptale ilişkin azlettirilir.

   İş başvuru sahiplerinin değerlendirilme hakkı şartsız ve kosulsuz Semir Konsorsiyuma aittir.


Sorularınız için bize ulaşınız